Beschikbaar per 07-03-2025
Huisvestingsvergunning verplicht
Regentesselaan
2562 CX 's-Gravenhage
Maak favoriet
Type:appartement
Prijs
(excl. nutsvoorzieningen*):
€ 657,00Locatie:'s-Gravenhage
Woonoppervlakte:21 m2
Aantal kamers:1
Aantal slaapkamers:1
Beschikbaar vanaf3/7/2025
1 kamer
21 m2
appartement
Online sinds 2/21/2025
Woningomschrijving
***LET OP: WONING IS ALLEEN BESCHIKBAAR VOOR ÉÉN STUDENT DIE NIET GEREGISTREERD STAAT IN DEN HAAG***
Deze heerlijke studio is gelegen in het fijne Regentessekwartier. Ideale locatie voor wie wil genieten van de directe nabijheid van stad, openbaar vervoer, strand en alle andere gemakken! Geschikt voor 1 persoon voor maximaal 1 jaar.
INDELING: Gedeeld entree, trap naar de derde etage. De studio is gelegen aan de achterzijde van het pand. Binnenkomst in woonkamer / slaapkamer van ca. 20 m2. In de hoek van de woonkamer is de open keuken gesitueerd. De keuken is voorzien van een kookplaat, afzuigkap, koelkast. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet.
Het geheel wordt opgeleverd met een laminaat vloer, verlichtingsarmaturen en raambekleding, dubbele beglazing en verwarming middels een C.V.
BIJZONDERHEDEN:
- Nabij het centrum!
- Volledig gestoffeerd
- Perfect voor een starter
HUURPRIJS:
- Exclusief voorschotbetaling €125,00 p/m voor gebruik gas, water, elektra.
- Inclusief eventuele servicekosten en televisie/internet
HUURVOORWAARDEN:
- Woning is geschikt voor maximaal 1 persoon
- Huurtermijn: maximaal één jaar
- Waarborgsom gelijk aan de (totale) maandhuur
- Huisvestingsvergunning verplicht
- Geen huisdieren toegestaan
BENODIGDHEDEN:
Zie onder tab “huurvoorwaarden” welke documenten vereist zijn voor het huren van deze woning.
*Aan bovenstaande tekst kunnen geen juridische rechten worden ontleend
__________________________
***PLEASE NOTE: PROPERTY IS ONLY AVAILABLE FOR ONE STUDENT WHO IS NOT REGISTERED IN THE HAGUE***
This lovely studio is located in the lovely Regentessekwartier. Ideal location for those who want to enjoy the direct proximity of the city, public transport, beach and all other amenities! Suitable for 1 person for a maximum of 1 year.
LAYOUT: Shared entrance, stairs to the third floor. The studio is located at the rear of the building. Entrance into living room / bedroom of approx. 20 m2. The open kitchen is located in the corner of the living room. The kitchen is equipped with a hob, extractor hood, refrigerator. The bathroom has a shower, sink and toilet.
The whole is delivered with a laminate floor, lighting fixtures and window coverings, double glazing and heating by means of a central heating system.
SPECIAL FEATURES:
- Close to the center!
- Fully furnished
- Perfect for a starter
RENTAL PRICE:
- Excluding advance payment €125.00 p/m for use of gas, water, electricity.
- Including any service costs and television/internet
RENTAL CONDITIONS:
- The property is suitable for a maximum of 1 person
- Rental period: a maximum of one year
- Deposit equal to the (total) monthly rent
- Housing permit required
- No pets allowed
REQUIREMENTS:
See under the tab “rental conditions” which documents are required for renting this property.
*No legal rights can be derived from the above text
Kenmerken
Status:
Beschikbaar per 07-03-2025
Prijs
(excl. nutsvoorzieningen*):
€ 657,00
Type:
appartement
Woonoppervlakte:
21
Aantal kamers:
1
Aantal slaapkamers:
1
Oplevering:
gestoffeerd
Keuken apparaten:
- koelvriescombinatie
- gaskookplaat
- afzuigkap
Verwarming:
- CV-ketel
Isolatie:
A
Huisvestingsvergunning:
Verplicht
Omgeving
Interesse in deze woning?
Laat ons weten dat u geïnteresseerd bent. Wij sturen u dan een e-mail met het verzoek om een pre-aanvraag in te dienen. Als u de pre-aanvraag heeft afgerond, begin dan alvast met het verzamelen van uw documentatie voor de volledige aanvraag. Op de pagina “huurvoorwaarden” kunt u vinden welke documenten u in uw situatie nodig heeft. Houd ze bij de hand en houd de website in de gaten!
* Let op: U kunt één aanvraag per appartement indienen.
Huren doe je bij Woonzeker!